گفته های ناظمی و فرکی پس از بازی

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان پس از شکست دو بر یک تیمش در مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود و دو تیم بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند اما روی دو اشتباه دو گل دریافت کردیم.

ناظمی اشتباه نخست را از روی داور مسابقه ذکر کرد و افزود: داور صحنه آفساید  را اعلام نکرد و از روی پرتاب همان توپ گل خوردیم و اشتباه دوم نیز در دفع یک توپ توسط مدافعان داماش بود که گل دوم را دریافت کردیم.

سرمربی داماش با بیان اینکه با این وجود می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم، افزود: حملات خوبی را انجام دادیم و موقعیت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم به گل مساوی برسیم.

افشین ناظمی با اشاره به اینکه امروز بازیکنان داماش در خانه خود غریب واقع شدند، گفت: بازیکنان ما سه سال است که با وجود مشکلات مالی بسیار تنها به عشق هواداران می‌آمدند اما امروز مورد کم‌لطفی یار و یاور همیشگی خود قرار گرفتند.

وی گفت: با تمام احترامی که برای فوتبالیست‌های لیگ برتر قایل هستم باید بگویم بازیکنان ما با غیرت‌ترین و با شرف‌ترین بازیکنان لیگ برتر هستند.

سرمربی داماش گیلان با تصریح بر اینکه واقعاً نمی‌دانم چه باید بگویم، خاطرنشان کرد: همه شما و ایران مشکلات ما را می‌دانند و با توجه به آن در جدول رده بندی در جایگاه نهم هستیم اما همین بازیکنان امروز از طرف عده‌ای مورد کم‌لطفی قرار گرفتند.

سرمربی داماش افزود: امروز ناراحت شدم زیرا بنده همراه داماش هستم و می دانم بازیکنان با چه عذاب و مشکلاتی مواجه هستند اما با این وجود به عشق هواداران سر تمرین حاضر می‌شوند و مسابقه می‌دهند و شایسته کم‌لطفی نبودند.

وی یادآور شد: در ابتدای فصل بازیکن نگرفته بودیم و در این فصل نیز 5 خروجی داشتیم و حتی یک بازیکن نیز به جمع ما اضافه نشد و اگر در آن زمان نگران بودم به خاطر این روزها بود.

ناظمی خاطرنشان کرد: اگر به 6 سال گذشته برگردیم با وجود پول‌های بسیاری که در اینجا وجود داشت اما نتیجه خوب گرفته نمی‌شد.

افشین ناظمی در پایان گفت: دو سال در لیگ برتر بودیم و یک سال سقوط می کردیم اما در سه سال اخیر با وجود این همه مشکل مالی نتایج خوبی گرفتیم و همین بازیکنان بودند که در این تیم ماندند.

از سوی دیگر حسین فرکی سرمربی فولاد خوزستان در این کنفرانس خبری گفت: خوشبختانه بازیکنان ما با انگیزه زیادی بازی کردند و در نهایت نیز به نتیجه دلخواه خود رسیدند .

وی اظهار کرد: ما به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار بودیم تا همچنان در کورس قهرمانی و در بین تیم های بالای جدول قرار داشته باشیم که در نهایت موفق به هدف خود شدیم.

وی ادامه داد: ما در طول هفته تمرینات خاصی را برای مقابله با تیم فوتبال داماش گیلان انجام داده بودیم و این تیم را نیز خوب آنالیز کردیم که در نهایت برنامه های ما جواب داد.

فرکی بیان کرد: همچنین بازیکنان تیم فوتبال فولاد اهواز نیز در این دیدار بسیار خوب ظاهر شدند و توانستند خواسته های کادر فنی را انجام دهند و شاهد یک بازی زیبا و جذاب بودیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد اهواز اضافه کرد : البته داماش گیلان نیز در این دیدار به خصوص در نیمه دوم خوب ظاهر شد اما ما به خوبی بازی را در کنترل خود داشتیم و در نهایت سه امتیاز را گرفتیم.

/ 0 نظر / 7 بازدید