گفته های ناظمی و فرکی پیش از بازی

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان و حسین فرکی سرمربی فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار داماش گیلان و فولاد خوزستان حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان با بیان این که  بازی سختی مقابل فولاد داریم،گفت:فولاد خوزستان را از تیم‌های خوب لیگ برتر  می دانم و این تیم بازیکنان و کادر فنی خوب و شایسته‌ای دارد.

ناظمی با بیان اینکه برای سرمربی تیم فوتبال فولاد احترام بسیاری قائل هستم، تصریح کرد: در مقابل فولاد به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستیم زیرا این پیروزی جایگاه داماش در جدول رده‌بندی لیگ برتر را بهتر می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان به بازی مقابل فولاد اشاره کرد و گفت: مقابل فولاد به دنبال ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند هستیم.
وی با اشاره به اینکه از تیم فولاد شناخت خوبی داریم، بیان کرد: امیدواریم با کسب نتیجه خوب در مقابل فولاد باخت شهرآورد گیلان را جبران کنیم.

ناظمی درباره غایبان تیم داماش، یادآور شد: محمد مختاری به دلیل محرومیت در بازی فردا غایب است و وضعیت ابوالحسن حاجی‌زاده تا پایان امروز مشخص می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در پاسخ به این پرسش که چرا تمام مسئولیت باخت در مقابل ملوان را به عهده گرفت، خاطرنشان کرد: همان طور که در بازی‌ها با چیدن ترکیب و انجام تعویض‌ها منجر به نتیجه می‌شویم مسئولیت دارم، در روزهای شکست نیز باخت به دلیل اشتباه آنالیز یا تعویض‌های سرمربی است.

به گفته وی، در کادر مربی‌گری داماش دخالتی نمی‌شود و نتیجه بازی به دلیل عملکرد سرمربی است.

ناظمی در ادامه نتیجه بازی در مقابل نفت را قابل قبول خواند و بیان کرد: پس از شکست سنگین در شهرآورد گیلان تنها پنج روز فرصت داشتیم تا بازیکنان را به لحاظ روحی بازپروری کنیم و با این فرصت کم توانستیم در تهران عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان تصریح کرد: امیدوارم فردا در مقابل فولاد بتوانیم به روزهای خوب خود برگردیم و با کسب نتیجه مناسب بازی‌های گذشته را جبران کنیم.

وی همچنین درباره استفاده سرمربی تیم ملی از بازیکنان دورگه، گفت: موضوع مذکور به تشخیص سرمربی تیم ملی است.
ناظمی با بیان اینکه ایرانی‌ها در هر جای دنیا که به کشور خود تعصب دارند می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند، یادآور شد: امیدوارم

موضوع مذکور انگیزه بازیکنان لیگ برتر را کم نکند.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان اظهار کرد: بازیکنان باید بتوانند رقابت کنند تا پیراهن مقدس تیم ملی را در جام جهانی بپوشند زیرا در لیگ برتر بازیکنان شایسته‌ای حضور دارند.

از سوی دیگر  حسین فرکی سرمربی فولاد خوزستان در این نشست خبری اظهار داشت:این بازی برای ما و داماش گیلان خیلی مهم است زیرا با شرایطی که در جدول دنبال می‌کنیم، کوچک‌ترین اشتباه و غفلتی ما را از هدف‌مان دور می‌کند و زحمتی که تا به امروز کشیده‌ایم، به هدر می‌رود. این بازی می‌تواند به ما کمک کند تا در کنار رقبای خود رقابت کنیم و به عنوان یک مدعی باقی بمانیم.

وی در ادامه گفت: ما مقابل تیمی بازی می‌کنیم که قابل احترام است و بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد و مربیانش آقایان ناظمی و ربیعی‌فر از شاگردان من بودند. پیش‌بینی می‌کنم که بازی فردا بازی ساده‌ای چه برای مهمان و چه برای میزبان نباشد؛ چرا که هر دو برای کسب امتیاز به میدان می‌آیند و بازیکنان هر دو تیم کیفیت خوبی دارند.

سرمربی فولاد در پایان گفت: امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم تا در روزهایی که حضور تماشاگران کم رنگ شده آنهایی که به ورزشگاه می‌آیند از تماشای این دیدار لذت ببرند. با احترامی که برای داماش گیلان قائلم به دنبال یک بازی قابل قبول هستیم که منجر به کسب سه امتیاز شود تا در جمع مدعیان باقی بمانیم. هر چند داماش گیلان هم به سه امتیاز این بازی نیاز دارد. در این بازی مهرداد جماعتی و مهدی بدرلو را به دلیل محرومیت و ابوالحسن جعفری و ایوب کلانتری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

/ 0 نظر / 11 بازدید