گفته های افشین ناظمی بعد از بازی با استقلال تهران

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان،افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان در کنفرانس خبری پس از پایان بازی با استقلال تهران تاکید کرد که اگر مشکلات عدیده این باشگاه حل نشود این تیم وضعیت بدتری در جدول پیدا می‌کند و البته حالت برعکس آن هم وجود دارد.

افشین ناظمی در نشست خبری پس از بازی استقلال و داماش گیلان گفت: فکر می‌کنم به خاطر مسائل فنی به استقلال باختیم. من این پیروزی را به امیر قلعه‌نویی و تیمش تبریک می‌گویم. هر دو تیم فوتبال خوبی را ارائه دادند ما هم علیرغم اینکه مشکلات زیادی داشتیم خوب بازی کردیم.

وی ادامه داد: بازیکنان وقتی وارد میدان می شوند باید مشکلات را بیرون بگذارند اما واقعیت این است که این مشکلات از حد طبیعی اش گذشته است به دلیل این مشکلات هر چه صحبت فنی می‌کنیم در ذهن بازیکنان نمی‌ماند و امیدوارم این مسئله حل شود و تیم تمرکز خود را پیدا کند،ما تاکنون هر چه صحبت کرده ایم مشکلات حل نشده است اما امیدوارم پایانی برای این مشکلات وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: همه می‌دانند قبل از اینکه به تهران بیاییم چقدر مشکل داشتیم اما باز هم خدا را شاکرم که بچه‌ها توانستند عملکرد خوبی به نمایش بگذارند و من به آنها خدا قوت می‌گویم چون هر چه در توان داشتند به معرض نمایش گذاشتند اما واقعیت امر این است که مشکلات داماش اگر حل نشود ما را اذیت خواهد کرد.

سرمربی داماش گیلان در مورد اینکه آیا از اظهارات امیر عابدینی در برنامه 90 اطلاع دارد تاکید کرد: اصلا در جریان صحبت‌های آقای عابدینی نیستم و برنامه 90 را هم ندیدم.

ناظمی در پاسخ به این سوال که آیا داماش با این شرایط در لیگ برتر باقی خواهد ماند گفت: تیم ما از نظر فنی خوب است و با صحبت‌هایی که شده قرار است هفته آینده جلسه‌ای در استان برگزار شود تا هر طوری شده مشکلات حل شود. ما فعلا دهم جدول هستیم اما واقعیت امر این است که حیات داماش منوط به حل مشکلات این تیم است اگر مشکلات حل شود در جدول هم جایگاه بهتری به دست خواهیم آورد. با باخت امروز اگر در شرایط خوبی نباشیم وضعیت ما در خطر قرار می گیرد.

/ 0 نظر / 12 بازدید